Jest praca! Sklep szuka sprzedawcy

Jest praca! Sklep szuka sprzedawcy

Szukasz pracy? Lubisz biżuterię? Chcesz sprawdzić się w handlu?

 

Jeżeli odpowiedziałaś(-eś) trzy razy tak, to firma LovelyM ma dla Ciebie propozycję. Trwają poszukiwania osoby na stanowisko sprzedawca biżuterii. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna - m.in. - za prowadzenie sprzedaży oraz dbanie o wizerunek sklepu. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku w branży biżuteryjnej lub odziezowej, możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy, jak również wysokie standardy obsługi klienta. Znajmomość języka obcego będzie niekwestionowanym atutem.

 

Zainteresowana(-y)? Aplikacje (CV wraz ze zdjęcie oraz list motywacyjny) należy wysłać do 5 kwietnia na adres mailowy kontakt@lovelym.pl z dopiskiem "Praca Chrzanów". Firma LovelyM informuje, że skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Proszę nie zapomnieć o dopisaniu następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

 

Zobacz pozostałe aktualności

Strona główna | Aktualności | Sklepy | Biura | O nas | MAX w mediach | Mapa strony | Kontakt| Mobilna strona CHMAX
Centrum Handlowe MAX, Chrzanów, ul. Trzebińska 40, tel. 32 623 96 47-48       Hosting: Niebieski.net